Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Mona napisał:
Nie mogę się zgodzić z krytycznymi opinioami, jakie tutaj się lawinowo pojawiają (cieeekawe, kto też ich na tyle nie lubi...) Jestem ich klientką (też podpisałam umowę z własnej, nieprzymuszonej woli:) )nie czuję się oszukana, ograbiona, wzburzona etc, - wręcz przeciwnie, chwalę sobie współprace z firma, skąd jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w te mrożące krew w zyłach scenariusze o złych panach akwizytorach i ich niecnym planie. JA nie żałuję
To dobre "niecny plan akwizytorów" hehehe dobre... i opanują całą planetę...jak atak obcych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż Dunka ty chyba jesteś akwizytorem tej firmy skoro tak zachwalasz.Można i tak.Do mnie trafiły dwie panienki i od progu zażądały rozliczenia i prognozy z ubiegłego roku.Poprosiłem o wizytówkę z nr.tel.Obraziły się jejmoście i poszły ......HHHHHH-a.Zdarzenie miało m-ce w dniu wczorajszym około 14.30.I na dodatek 800km.od Lublina w m-cu dość znanym w Polsce a mianowicie w Kostrzynie nad Odrą/Przystanek Woodstok/Nie sadze aby to był przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIFI napisał:
No cóż Mona ty chyba jesteś akwizytorem tej firmy skoro tak zachwalasz.Można i tak.Do mnie trafiły dwie panienki i od progu zażądały rozliczenia i prognozy z ubiegłego roku.Poprosiłem o wizytówkę z nr.tel.Obraziły się jejmoście i poszły ......HHHHHH-a.Zdarzenie miało m-ce w dniu wczorajszym około 14.30.I na dodatek 800km.od Lublina w m-cu dość znanym w Polsce a mianowicie w Kostrzynie nad Odrą/Przystanek Woodstok/Nie sadze aby to był przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) przy podpisywaniu umowy, obiecują ubezpieczenie do rachunku za prąd dla całej rodziny, a okazuje się że ubezpieczenie jest na właściciela licznika. Odszukać delikfenta co proponuje podpisywanie umów jest nierealne, ponieważ firma kryje przedstawiciela. Zerwanie umowy kosztuje od 500 do 1000 zł. Firma tylko przyjmuje skarge na przedstawiciela i nic w tej sprawie się nie dzieje. (...)
Ostatnio edytowany 15 lipca 2013 r. o 15:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciel handlowy co okłamuje i nie mówi całej prawdy wprawie zawarcia umowy na podpisanie prądu z energetycznym centrum w Radomiu nazywa się Górnicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciel handlowy co okłamuje i nie mówi całej prawdy wprawie zawarcia umowy na podpisanie prądu z energetycznym centrum w Radomiu nazywa się Górnicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem z Łodzi. Moja babacia dała się na ten cyrk naciągnąć, jednak gdy zadzwoniła i powiedziała, że chce zrezygnować, pani poinformowała ją, że wystarczy napisać podanie i wysłać poleconym na jakiśtam adres, mam pytanko czy ktoś z Was takie podanie pisał? Jakie argumenty powinno zawierać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Chciałbym tylko zamieścić sprostowanie ponieważ na którymś już forum zauważam mylenie dwóch firm, a mianowicie należy rozróżnić: 1. Energetyczne Centrum z Radomia http://www.energetycznecentrum.pl/ i 2. Energia Dla Firm, która jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej EEC Centrum Energetyczne http://www.energia-dla-firm.pl/ ponieważ któaś z wymienionych firm cierpi na złej opinii drugiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to sie nagle okazuje, że ubezpieczenie jest na kogo innego? Umowy nie czytłeś przed jej podpisaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fifi - Zdarzenie miało m-ce w dniu wczorajszym około 14.30.I na dodatek 800km.od Lublina w m-cu dość znanym w Polsce a mianowicie w Kostrzynie nad Odrą/Przystanek Woodstok/Nie sadze aby to był przypadek. Ale przypadek, ze co bo nie do konca rozumiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziu, przykro mi, że twoja babcia ma złe wrażenia, a właściwie konkretnie z jakiego powodu? ja osobiście jestem trochę zdziwiona tym faktem, bo jak dotąd na współpracę z nimi nie mogę narzekać - rozliczenie przychodzi w terminie, rachunki mamm niższe, nieznacznie, ale zawsze. Jadk dotąd nie spotkały mnie z ich strony nieprzyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wnikałem w szczegóły, wiem po prostu, że rachunki przychodzą dwa razy takie jak z PGE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie np. takie szczegóły by ciekawiły. "ja akurat mam z nimi podpisaną umowę i nie narzekam, więc trochę mnie dziwią takie opinie. Nie miałam z nimi kłopotów i zauważyłam, że rachunki przychodzą niższe niż wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie osoby Ktore do was przychodza nie sa zadnymi naciagaczami co Wy piszecie???taka maja prace i musza ja wykonywac wyjasniaja jasno placi sie wieksza lub mniejsza ta oplate stala ale za to sa kozysci wiec o co chodzi??a po za tym nie trzeba placic zadnych rachonkow do przodu.JA JESTEM ZADOWOLONY Z TEJ FIRMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się!Pewnie, że tak - jak się próbuje sprzedać i rozreklamować produkt w inny sposób - bo jak też inaczej sobie mozna poradzic w konkurencji z gigantam, którzy króluja na rynku??? - to na pewno naciągacz i kanciarz. Ludzie toż to normalna praca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antygość napisał:
Gościu chyba coś ci się pomyliło. Każdemu zainteresowanemu wypisywaniem wymysłów i każdemu chcącemu znać porównanie cen, proponuję kalkulator cen na stronie URE(Urząd Regulacji Energetyki), tam Was nikt nie oszuka: http://ure.gov.pl/ftp/ure-kalkulator/ure/formularz_kalkulator_html.php
Popieram. Przed podpisaniem umowy sprawdzcie sami to co mówi handlowiec. Macie kalkulator na stronie URE i tam pokaże Wam najlepszą ofertę w waszym rejonie, bo informacyjnie dla dużo kłapiących o cenach a nic nie wiedzących, każdy rejon polski będzie miał swoją cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, ze tak! Zamiast kogoś oczeraniac czy lobbować ja wolę lobbowac za sprawdzaniem:) I umowy, i cenników... wszystkim nam do na zdrowie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) O połowie rzeczy nie mówią a to co mówią to językiem czysto marketingowym który mało kto rozumie. Oferta ich jest niekorzystna a opłacalna dla małej garstki osób rzędu kilku procent i to tylko przy określonych warunkach, dodam że bez ich pośrednictwa jest bardzie opłacalna. Jeśli ktoś z "obrońców" twierdzi inaczej chętnie popolemizuję.
Ostatnio edytowany 15 lipca 2013 r. o 15:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta ich jest niekorzystna a opłacalna dla małej garstki osób rzędu kilku procent i to tylko przy określonych warunkach No rzeeeeczywiście... nie ma to jak klarowny język z konkretnymi przykładami. Jeszcze nigdy mnie ktoś tak nie olśnił.Od razu czuję się mądrzejszy, wręcz uświadomiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha napisał:
To są oszuści naciągacze. O połowie rzeczy nie mówią a to co mówią to językiem czysto marketingowym który mało kto rozumie. Oferta ich jest niekorzystna a opłacalna dla małej garstki osób rzędu kilku procent i to tylko przy określonych warunkach, dodam że bez ich pośrednictwa jest bardzie opłacalna. Jeśli ktoś z "obrońców" twierdzi inaczej chętnie popolemizuję.
Ja polemizuję. Proszę o konkretne zarzuty. Tylko zaznaczam KONKRETNE dla danego rejonu, miejscowości, zużycia i cen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...